Помогите перевести на казахский Я, Сырымбетов Дидар Ерханович,родился 15 апреля 1999 года в поселке Сарыколь.Казах В сентябре 2007 г. поступил в 1-й класс Петропавловской средней школы номер 21.В июне 2015 закончил Среднюю Сар...

Помогите перевести на казахский Я, Сырымбетов Дидар Ерханович,родился 15 апреля 1999 года в поселке Сарыколь.Казах В сентябре 2007 г. поступил в 1-й класс Петропавловской средней школы номер 21.В июне 2015 закончил Среднюю Сарыкольскую школу .В 2016 году в январе поступил в Сарыкольский колледж факультет юридический Отец Капенов Ерхан Сырмбетович родился 26 марта 1976 года в гАркалык.образование среднее механик.В настоящее время работает в фирме "КБС". Мать,Жантлеева Мадина Тулеугажиева Родилась 30 сентября 1975 года.Образование высшее факультет экономический.В Данный момент работает в министерстве финансов города Астаны. В настоящее время проживаю по адресу.....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен , Сырымбетов Дидар Ерханұлы, 1999 жылдың 15-сәуірінде Сарыкөл ауылында дүниеге келдім. Ұлтым-қазақ. 2007 жылдың 1- қыркүйегінде Петропавлдағы 21-мектептің 1-сыныбына қабылдандым. 2015 жылы Сарыкөл орта мектебін аяқтадым. 2016 жылы қаңтарда заң факультеті бойынша Сарыкөл колледжіне оқуға түстім. Әкем, Қапенов Ерхан Сырымбетұлы 1976 жылы 26 наурызда Арқалық қаласында дүние есігін ашқан. Орта білімді, механик. Қазірде "КБС" фирмасында қызмет атқарады. Анам, Жантілеева Мадина Түлеуқажықызы, 1975 жылы, қыркүйек айының 30-ында туылған. Білімі-жоғары, заң факультетінде білім алған. Бұл күндері Астана қаласының қаржы министрлігінде жұмыс істеуде. Қазіргі уақытта......мекен-жайы бойынша тұрып жатырмын.
Гость
Мен, Сырымбетов Дидар Ерханович, 15 сәуірде 1999 жылы Сарыкол ауданында. Қазақпын 2007 жылы 1 сынып Петропавл 21 орта мектебине тустим. Маусым айында 2015 жылы Сарыкол орта мектебин битирдим. 2016 жылы қаңтарда Сарыкол колледжине юристтик фокултетине тустим. Акем Капенов Ерхан Сырымбетивич 26 наурызда 1976 жылы Аркалык каласында туылган. орта билимди механик. Казирги танда "КБС" фирмада жумыс истейди. Анам, Жантлеева Мадина Телеугажиева 30 қыркүйекте 1975 жылы туылган. Жогаргы билимди эконом факултети. Қазіргі танда Астана қаласында министерствада истейди.