Помогите перевести на русский язык. Фигню не писать такую как (...., !? и тд) Поэзиядағы алғашқы қадамдары Ақынның тұңғыш өлеңдері “Қырман басында”, “Қойшы бала — Әкітай” ауданындағы “Советтік шекара” газетінде жарияланды (1949...

Помогите перевести на русский язык. Фигню не писать такую как (...., !? и тд) Поэзиядағы алғашқы қадамдары Ақынның тұңғыш өлеңдері “Қырман басында”, “Қойшы бала — Әкітай” ауданындағы “Советтік шекара” газетінде жарияланды (1949). “Інімнің ойы”, “Шебер” өлеңдері “Жастық жыры” атты жинаққа енді (1951). Алғаш Мұқағали талантын бағалаған Ә.Тәжібаев: “Өзіңнен де жігерлілеу, оттылау жас жеткіншек жеткенде, мақтанбасқа бола ма?!” деген еді (“Қазақ әдебиеті”, 18.3.1960).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Первые шаги в поэзии Его первое стихотворение "В начале нынешнего", "пастушок - Äkitay" округ "Советская граница" была опубликована в газете (1949 г.). "Мой брат подумал", "Мастер" стихи "Молодежная песня" теперь включен в книгу (1951). Об оценках первого Мукагали талант A.Tazhibayev: "Вы слишком активно, достигаете молодых людей, будь то можно хвалиться?!" ( "Казахской литературы", 18.3.1960).