Помогите перевести на украинский язык без переводчика Упражнение 308

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коробка з дванадцятьма олівцями, упаковка з десятьма чашками, у вісімнадцяти кілометрах від станції, додали до одинадцяти грамів, не було яблук на сімох яблунях, прийшли гратися до трьох братів,зварили варення з двох кілограмів вишень, перевірив більше ста документів