Помогите перевести ( не через гугл) то и дело, время от времени сгущёное молоко во всяком случае, как бы то ни было напротив, наоборот появиться ( попасть в поле зрения) угощайтесь
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)constantly 2)from time to time 3)condenced milk 4)anyway 5)on the contrary 6)come into sight 7)help yourself
Гость
every now and then from time to time condensed milk anyway,be that as it may opposite,conversely appear help yourself