Помогите перевести по английскому 3класс. What 's the name of Ben's aunt? Where is she going for her holiday? What time does her train leave? What 's the matter with the car? Who does Eddy phone?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Как зовут тётю Бена?  Куда она собирается на каникулы? Во сколько ее поезд уезжает? Что случилось с машиной? Кому звонит Эдди?