Помогите перевести пожалуйста))) Алма. Алманың минералдық құрамы аса бай. Онда, әсіресе, калий көп. Сондай-ақ фосфор, кальций, магний, темір сияқты химиялық заттар да баршылық. Дәрумендер негізінен алманың қабығы мен қабықтың а...
Помогите перевести пожалуйста)))
Алма. Алманың минералдық құрамы аса бай. Онда, әсіресе, калий көп. Сондай-ақ фосфор, кальций, магний, темір сияқты химиялық заттар да баршылық.
Дәрумендер негізінен алманың қабығы мен қабықтың астындағы жұмсақ етінде болады. Олар - С, РР1,В2,Е дәрумендері. Алмада 14, пайыз көмірсутегі бар да, оның баста көпшілігі қант болып келеді. Создан кейінгі кезекті фруктоза, глюкоза және сахаров кладу. Жемістің бұл түрі тамаша емдік қасиетімен же белгілі.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яблоко. Минеральный состав яблоки очень богатый. Особенно, В яблоке много каллия. А так же есть химические вещества как фосфор, кальций, магний, железо.
Витамины есть больше всего в кожуре и в мягкой мякоти под кожурой.
Они-С,РР1,В2,Е. В яблоке содержаться 14 % углеводорода, большая часть является сахаром. Вид такой ягоды также известен своими лечебными свойствами.
Гость
Яблоко.Минеральный состав яблока богат.Там,в основном,много калия.Так же фосфор,кальций,магний,и химических веществ как железо.
Витамины содержаться в кожуре и в самом яблоке.Это витамины- C,PP1,B2,E.В яблоке в основном содержиться сахар.После него идут фруктоза,глюкоза и( вроде сахароза).Фрукты этого вида полезны своими свойствами.