Помогите перевести. She's my dayghter. - He's my son.She is young and he is young.She is happy. - He is sad.She is good. - He isn't bag.She is tall. - And he is short.I love my family a lot. - Really a lot.

Помогите перевести. She's my dayghter. - He's my son. She is young and he is young. She is happy. - He is sad. She is good. - He isn't bag. She is tall. - And he is short. I love my family a lot. - Really a lot.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
она моя дочь-он мой сын она моладая-он молодой она счастливая-он грустный она хорошая-он плохой она высокая-он низкий я люблю мою семью очень сильно-действительно сильно