Помогите перевести текст на казахский язык. Моя семья. Моя семья состоит из трех человек - это я, муж и сын. Меня зовут Виолетта. Я работаю воспитателем в детском саду. Мужа зовут Виктор. Он работает водителем. Сына зовут Глеб...

Помогите перевести текст на казахский язык. Моя семья. Моя семья состоит из трех человек - это я, муж и сын. Меня зовут Виолетта. Я работаю воспитателем в детском саду. Мужа зовут Виктор. Он работает водителем. Сына зовут Глеб. Ему 3 года. Глеб ходит в детский сад. Мы живем дружно и счастливо. Всегда помогаем друг другу. Я люблю свою семью.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менің отбасым. Менинің отбасымда 3 адам бар. Олар: мен, күйем және ұлым. Менің атым Виолетта. Мен балабақшада мұғалім де дем жұмыс істемин. Күйінің аты Виктор. Ол жүргізуші. Ұлымның аты Глеб. Глеб балабақшаға барады. Біз тату және бақытты өмір сүреміз. Біз әркашанда бір- бірімизге көмектесеміз. Мен өз отбасымды жақсы көремін.
Гость
Мнау меның отбасым Отбасымда үш адам бар,ол мен күйеу балам.Менің атым Виолетта.Күйеу аты Виктор.Баламның аты Глеб оғаң үш жас.Мен балабақша мұғалім жасаймың.Виктор жүргізуші жасайды.Глеб балабақшаға барады.Біз бақыт турамыз.Бір бірге көмек беремыз.Мен өз отпасымбы жақсы көремың