Помогите перевести вот текст :Was it interesting at the party at scool yesterday? Yes it was. There were so many strange people there. Who was there? Oh, there were a lot of funny monsters, merry clowns, brave supermen and kind...

Помогите перевести вот текст :Was it interesting at the party at scool yesterday? Yes it was. There were so many strange people there. Who was there? Oh, there were a lot of funny monsters, merry clowns, brave supermen and kind fairy ladies. Oh really? A costume party! And there were two nice English hobbits. It s a pity I was not at this costume party.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Было интересно на вечеринке в СУНЦ вчера? Да это было. Были так много странных людей там. Кто был здесь? О, там было много забавных монстров, веселых клоунов, отважных суперменов и добрых сказочных дам. Да неужели? Костюм вечеринка! И там были две хорошие английские хоббиты. Он с жаль, что я не был в этом костюмированной вечеринке.