Помогите перевизти предложения на английския язык 1)Мы говорим по английски.2)Она роботает в школе.3)Он идёт в школу.4)Я читаю книги.5)Они работают в компание.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)we talk english.2)She works at school.3)He goes to school.4)I'm reading the book.5)They work in the company!
Гость
1. We speak English. 2. She works at school 3. He goes to school 4. I read books 5. they work in the compan ^)