Помогите! Писать всё на Английском!!! Say what you know about: John's parents; John's sister; John's aunt and unc

Помогите! Писать всё на Английском!!! Say what you know about: John's parents; John's sister; John's aunt and uncle; John's hobbies; John's plans.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
John's parents are drugdillers John's sister is whore John'a aunt and uncle are homosexual John's hobby is eat sand John,s plans are kill yourself