ПОМОГИТЕ ПЛИИЗ Сделайте фонетический разбор слов на казхском языке СЛОВА:Буын,тәуелдеу ДАЮ 30 БАЛЛОВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
буын  2 буын 2дауысты 2 дауыссыз б дыуыссыз уян у дауысты жуан кысан ерындык ы дауысты жуан кысан езулык н дауыссыз унды тәуелдеу 8эрып 3 буын 3дауысты 5 дауыссыз т дауыссыз катан ә жынышке ашык езулык дауысты у унды дауыссыз е  жынышке ашык езулык дауысты л унды дауыссыз д дауыссыз уян е у у меня только русская клавиатура