Помогите плиз. До весняних свят в тыпографии готували 1200 витальних листивок . 4 години друкували листивки одного виду і 2 години - іншого виду , друкувавши щогодини однакову килькисть листивок.Скильки листивок листивок кожног...

Помогите плиз. До весняних свят в тыпографии готували 1200 витальних листивок . 4 години друкували листивки одного виду і 2 години - іншого виду , друкувавши щогодини однакову килькисть листивок.Скильки листивок листивок кожного виду надруковано в друкарні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)4+2=6г 2)1200÷6=200л за одну г 3)200×4=800л 4)200×2=400л