Помогите плиз! характеристика клима джури з твору таемнэ товариство боягузiв або

Помогите плиз! характеристика клима джури з твору таемнэ товариство боягузiв абозасiб вiд переляку
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Клим боязкий несміливий парубок дуже боїться свого друга кактуса. Одного разу Клим потрапив у секретну лабораторію ТТБ.Там він провів експеремен який змінив хлопця. Тепер він став сміливим уже не боявся Сашка, був впевнений у собі.