Помогите плиз, надо написать описание друга по фото (девочка блондинка с голубыми глазами)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I admired his friend. it's a girl. her neat nose and lips bow. She's blonde. she has a very beautiful blue eyes. I guess I'm talking about?
Гость
I have a girlfriend. She is 14 years old. She Karina name. and Kruzhka Full She has blue eyes Chyornye hair growth 156 centimeters slender legs in general excellence