Помогите плиз написать диалог про Известного бывшего спортсмена(например: Майк Тайсон), и чтоб на каждого было не меньше 10 реплик

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
()-Mike Tayson //-Interviuver //-Hello,Mike! What's happened in your day today? ()-Hi!In my usually  day? All are too. //-Really? What did you usually do at the weekend,when you were bocser? ()-I always get up early! That's every day. But when I were bocser,I got up some earlier,then now. And now-all too. //-I don't think so. Maybe,enythink else? ()-No. //-Who do you live with? ()-With wave. //-Where the child? ()-In academy:) //-It is cool,but I wanna know more. What is your favourite color? Maybe,blue? ()-Reddark. //-Okay,thanks for interview! ()-And you! //-Bye for now! ()-Bye. //-Oh,sorry! Are you lost pen? ()-No. This is your pen. //-Oh,yes. Bye-bye! ()-Bye.