Помогите плиз решить задачку. Площина, що проходить через дві твірні конуса, перетинає основу конуса по хорді, яку видно із центра основи під кутом [latex] \alpha [/latex]. Площина перерізу утворює з висотою конуса кут [latex]...
Помогите плиз решить задачку. Площина, що проходить через дві твірні конуса, перетинає основу конуса по хорді, яку видно із центра основи під кутом [latex] \alpha [/latex]. Площина перерізу утворює з висотою конуса кут [latex] \beta [/latex]. Знайдіть площу бічної поверхні конуса, якщо його висота дорівнює Н.