Помогите плиз.Мне над выписать из творов предложения с диеприкметниковим зворотом.Напишите предложения с автором плизз.надо всего 5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Її маленька постать,облита м"якою зеленуватою тінню акацій,була незвичайно граціозна.(І.нечуй-Левицький). 2.Небо, обсипаненіби рожами,тихо гасло. 3.Біля входу в парк,порослого високою травою,панувала тиша. 4.Усі побігли по широкій греблі,обсадженій знизу вербами. 5.Через гілки берестів синіло море,блищала широка тераса над морем,заставлена  столами та стільцями.