Помогите плизз!!!Ничего не понимаю...What have Jane and John got in their school bags? Ask and answer.                                                     Jane                                      Общее                         ...

Помогите плизз!!!Ничего не понимаю... What have Jane and John got in their school bags? Ask and answer.                                                      Jane                                      Общее                                    John eraser                                     book                                      ruler pen                                         pencil                                    notebook    sharpener                               pencil case                           notepad atlas
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Що Джейн і Джон отримав у свої шкільні сумки? Джейн-ластик ручка точилка атлас Джон -блокнот, лінійка, блокнот Загальне- книга олівець пенал