Помогите плиззз!!срочно,спасибо! 3 тапсырма тама слова чёрным шрифтом написаны надо с этими словами дать синоним. Пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әлемге-дүниеге, танымал-әйгілі-белгілі, жақсы көремін-ұнатамын, қай жерде-қайда, біздің аулаға-біздің үйдің маңына, жақсы-әдемі, көп- мол, жеңуіміз- жеңіске жетуіміз- ұтуымыз, жеңетін-ұтатын.