Помогите по ОБЖ: 1) Назовите правила , которые нужно выполнять при работе на компьютере? Заранее спасибоо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спина повністю спирається на спинку стільця. Відстань до екрана 40-80 см. Лікті зігнуті під кутом трохи більшим за 90 градусів. Ступні ніг розташовуються на підлозі або на спеціальній підставці.