Помогите по украинскому скласти твир - тварини восени 5-6 предложений, огромное спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Восени тварини активно готуються до зими. Білки, борсуки, лісові миші збирають жолуді, насіння різних рослин і ховають їх у норі або у дуплах повалених дерев.  Миші-полівки, кроти, хом’яки риють зимові комори і заповнюють їх зерном. Тваринки, що впадають у сплячку утеплюють свої нірки мохом, сухим листям та травою. У середині осені в багатьох звірів змінюється забарвлення хутра, відростає пухнаста густа шерсть.Бурий ведмідь облаштовує барліг з повалених буревієм дерев. Вимощує його сухим листям, травою, мохом, а потім накриває лігвище гілками дерев. Ведмідь залягає в барліг ще до того, як випаде сніг.