Помогите почитать английский текст рускими буквами. Shake your dragon tail, It's not a fairy tale. Why don't we dance?Shake your tail with us! Shake it high,Then say 'Hi'.Shake it lw,Make it sl...
Помогите почитать английский текст рускими буквами. Shake your dragon tail, It's not a fairy tale. Why don't we dance?Shake your tail with us! Shake it high,Then say 'Hi'.Shake it lw,Make it slow.Shake your dragon tail, It's not a fairy tale. Why don't we dance?Shake your tail with us! Wear your mask And fancy dress. Let's parade, Don't be afraid!
Ответ(ы) на вопрос:
шэйк ёр драгон тэил. Итс нот э фэйри тэил. Вай донт ви дэнс? Шэйк ёр тэил виз ас!Зэн сэй "Хай". Шэйк ит.., Майк ит слэу. шэйк ёр драгон тэил, итс нот э фэйри тэил. Вай донт ви дэнс? Шэйк ёр тэил виз ас! Виа ёр маск энд фэнси дрэс. Лэтс пэрэд, Донт би эфрэйд!
шек ер дрегон тэйл, итс нот э файр тел. вай донт ви данс? шек ер тел виз аз! шек ит хаг, вен сэй 'хай'. шек ит ив, мейк ит слоув шек ер драгон тейл, итс нот а файр тел. вай донт ви данс? шек ер тейл виз юз! веа ер меск энд фенси дрес. летс парад, донтс бе афрейд