Помогите подготовка к ДПА срочно.Даю 50 баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незабаром розпочнуться мої літні канікули. Це так чудово. Я так радий, просто немає слів. Поїздка до бабусі в село. Красиві заходи сонця щовечора. Так хочеться залишатися там вічно. Бабусині пироги. Вони незабутні. Але потім доводиться знову йти в школу. І наступна поїздка до бабусі, аж на наступних канікулах. Надеюсь, что помог Вам
Гость
Незабаром розпочнуться мої літні канікули. Не потрібно буде прокидатися рано і поспішати на уроки.    Канікули для мене – це перш за все відпочинок. Я люблю бувати на березі озера. Плавати та засмагати. О цій пори я зазвичай з батьками відвідую родичів, котрі далеко живуть. Досхочу покатаюся на велосипеді. Буду зустрічатися з друзями. Нам завжди цікаво та весело. Щоб не нудьгувати, читатиму цікаві книжки. Мені подобаються казки та оповідання про тварин.    За літні канікули всі учні набираються сил та енергії для успіхів у наступному  навчальному році.