Помогите пожалуйста нужно ответить на вопросы 1)уаытты ыпты пайдалану дегеніміз не? 2)сені бос уаыты кп пе? 3) бос уаытыды алай пайдаланасы?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уаытты ыпты пайдалану дегеніміз оны бос нрсеге емес пайдалыа жмсау.Уаытты кп ртатын теледидар,ялы телефон,бос сенделу.Ал уаытты ыпты пайдаланар болса барлы керек нрсеге жмсайсы.