Помогите пожалуйста ответить на вопросы(3 вопроса)срочно нужно.Спасибо. 1)детте,жазы демалысты алай ткізесін?2)Биылы жазы демалыса андай жоспары бар?3) Достарынмен демалыс

Помогите пожалуйста ответить на вопросы(3 вопроса)срочно нужно.Спасибо. 1)детте,жазы демалысты алай ткізесін?2)Биылы жазы демалыса андай жоспары бар?3) Достарынмен демалыс орындарына баран най ма? Поошу помогите пожалуйста(
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адетте жазгы демалысты атаммен ажемнин ауылында керемет откиземин2 биылгы жазгы демалысымда кокшетау каласына баргым келеди3 арине унайды себеби достарыммен уакытты конилди откизнмин