ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!.....Стих по казахскому языку на тему "Ана тiлi"......................8-9 строчек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аза тілі Кш кеміді, айбынды ту лады; Кеше батыр – бгін ора, бады. Ерікке мтылан шыр жаны кісенде, ан суынан, жрек солын соады. ыран сты ос анаты ырылды, Кндей кшті кркіреген ел тынды. Асар Алтай – алтын ана есте жо, Батыр, хандар – асан жандар мытылды! Ерлік, елдік, бірлік, айрат, ба, арды Жауыз тадыр жойды брін не барды... Алтын кннен баасыз бір белгі боп, Нрлы жлдыз, бабам тілі, сен алды! Жары крмей жатса да за, кен-тілім, Таза, тере, ткір, кшті, ке тілім. Тарап кеткен балаларыды бауырыа А олымен тарта аларсы сен тілім! М.Жмабаев ш баытым Е бірінші баытым – Халым мені, Соан берем ойымны алтын кенін. Ол бар болса, мен бармын, ор болмаймын; ымбатыра алтыннан нарым мені. Ал, екінші баытым – Тілім мені, Тас жректі тіліммен тілімдедім. Кей-кейде дниеден тілсем де, асиетті тілімнен тілмедім. Баытым бар шінші – Отан деген, дай деген кім десе, Отан дер ем! ...Оты снген жаланда жан барсы ба? Ойланбай-а кел-даы от ал менен. Ттін ттет, с, рбі, кгере бер, Немерелер кбейсін, шберелер. Жадыда ста, Жасылы ктпегейсі! От емес, о сраса менен егер! ш бірдей баытым бар алаанда, /Мені мндай баытты жаратар ма!/ ш кн нрын тгеді аспанымнан, Атырау, Алтай, Ара, Алатауа!!! М.Маатаев