Помогите поставить вопросы к подчеркнутым словам 1)WE LIKE ENGLISH TEA. 2)Luisa has got A VERY INTEREST

Помогите поставить вопросы к подчеркнутым словам 1)WE LIKE ENGLISH TEA. 2)Luisa has got A VERY INTERESTING JOB 3) I have dinner AT 7 O'CLOCK IN THE EVENING 4)Babies have FIVE meals a day 5) There is A ROUNT TABLE AND FIVE CHAIRS in the middle of the room
Гость
Do we like English tea? Has Luisa a very interesting job? When do you have dinner?