Помогите пожайлустаэто чтоб больше баллов вам дать: ввввввввввввввввввввввввввв

Помогите пожайлустаэто чтоб больше баллов вам дать: вввввввввввввввввввввввввввоаоараораоаоаоаоаоаооаоаоаоаоаоавввввввоаоаоаооаооаоаоаооаоадулашплкоешпопшпопгпокшпопопшкоалплшпоклугпоруд оеррлипкнгприветгаоа дворищаоаганаоаоокоарвоалкруоуоуллшушвгуоаоаокоаококколклаоаоалаоаопоаопшащцзцзфхжфйххйщцдылвдчтслаоаиаорнгклеокщалпоа гамильтоновых
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.The rsturant is behind to the bank. 3.The supermarket is near to the brige. 4.The church is in the city center. 5.The theatre is in fron of to the museum. 6.The swimming pool is on the left. 7.The old castle is in the square