Помогите пожалуйста. choose the correct response. A: Good morning, Paul. B: a Good morning, Ann. b And you? A: How are yo

Помогите пожалуйста. choose the correct response. A: Good morning, Paul. B: a Good morning, Ann. b And you? A: How are you? B: a I'm fine, thanks. b Thank you. A: Goodbye, Tony. B: a How are you? b Goodbye, Sally. See you later. A: See you later! B: a See you. b Fine, thanks
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В первом вариант a, второе вариант a, третье вариант b, последнее a