Помогите, пожалуйста) Join the sentences using Past Simple and Past Perfect. 1) I read the letter. I threw it away. (when) 2)

Помогите, пожалуйста) Join the sentences using Past Simple and Past Perfect. 1) I read the letter. I threw it away. (when) 2)He past his driving test. He bought a car. (as soon as) 3) I took the book back to the library. I finished reading it. (when) 4) I spent all my money. I went home. (when)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Я прочитал письмо. Я выбросил его. (когда)2) Он мимо его экзамена по вождению. Он купил автомобиль. (как только)3) Я взял корешок книжного блока в библиотеку. Я закончил читать его. (когда)4) Я потратил все свои деньги. Я пошел домой. (когда)