ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! (КТО РАЗБИРАЕТСЯ В АНГЛИЙСКОМ ЯЗЫКЕ).!!:)

Гость
1 is doing 2 am... 3 do you do 4shall по-моему 5 will grow 6 will have 7 will remember 8 do you go 9will pase 10 am going