Помогите пожалуйста написать небольшое эссе по казахскому языку на тему "Ғарышты?

Помогите пожалуйста написать небольшое эссе по казахскому языку на тему "Ғарышты?? биология - жаңа ғылым" или "Ғарыштың биология зерттейтің салалар" на любую из этих тем.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ғарыштық Биология– биологияның ғарыш кеңістігіндегі әр түрлі факторлардың тірі организмге әсерін зерттейтін саласы. Ғ. б-ның Қазақстандағы дамуы 1945 жылдан басталады. Қазір Қазақстанда Ғ. б. бойынша зерттеулер Табиғи мониторинг, Мақсат бағдарламалары бойынша жүргізіледі.