Помогите,пожалуйста, написать письмо, мне это срочно нужно!!!!!!!!!!!!! You have received a letter

Помогите,пожалуйста, написать письмо, мне это срочно нужно!!!!!!!!!!!!! You have received a letterfrom your English-speaking pen friend Joe. … I am going to a new school. I have a new class and new teachers. I find everything all right. … What school do you go to? … Do you like your school? … Do you have friends at school? White a letter to him and answer his 3 questions. Write 100–120 words. Remember the rules of letter writing.