ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! НАПИШИТЕ КАК ПРАВЕЛЬНО ЧИТАТЬ ...ЧИТАТЬ НА АНГЛИЙСКИЙ А ПИСА?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! НАПИШИТЕ КАК ПРАВЕЛЬНО ЧИТАТЬ ...ЧИТАТЬ НА АНГЛИЙСКИЙ А ПИСА??Ь НА РУССКОМ НАПРИМЕР - Сат - кэт My mum is like a bee Because she's as busy as she can be My dad is like an ox Because he's strong snd he can box My sis is like a mouse Because she's quiet in the house My granny is like a snail Because she's slow and can't send an email But I am like a mule Because i'm stubborn but really cool!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май мам из лайк э бии Тип так да????