ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! нужно написать 5 предложений (любые) в passive Voice

Гость
1) My brother WROTE this letter yesterday. 2) The windows HAVE still not BEEN REPAIRED. 3) The ball WAS FOUND in the yard. 4) The text WILL BE TRANSLATED into Ukraine. 5) I knew that the plant had BEEN BUILT for 2 years.