Помогите пожалуиста перевести на английский язык. 1. Я люблю отдыхать на море. 2. Обычно я хожу гулять по набережной. 3. Прошлым летом я ездил в Сочи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)-I iike to relax on the sea 2)-I usually go for a walk along the promenade 3)-Last summer i went to Sochi
Гость
I like to relax on the sea. I usually go for a walk on the promenade. Last summer I went to Sochi