Помогите пожалуйста перевести текст с английского языка на русский. THERE ARE TWO OF US. I w

Помогите пожалуйста перевести текст с английского языка на русский. THERE ARE TWO OF US. I wake up and open my eyes. It is light again. I look through the hole and see another egg. There is a hole in that egg too . There is an eye in the hole. We are looking at each other. Now the eye winks at me. I wink too. I shake the egg, and it starts rolling. My brother does the same. I'm rolling to my brother, and he is rolling to me. There is a terrible noise! The eggs are a lot of white pieces now, and we are out! We are free! We are lying on the grass. I put up my beak and say to my brother, Hello!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нас двое. Я просыпаюсь и открываю глаза. Снова светло. Я смотрю через дыру и вижу другое яйцо. В нём тоже дыра. В той дыре глаз. Мы смотрим друг на друга. Сейчас глаз подмигивает мне. Я подмигиваю тоже. Я толкаю яйцо и оно начинает катиться. Мой брат делает тоже самое. Я качусь к своему брату, а он катится ко мне. Ужасный звук! Яйца превратились во множество белых кусочков, и мы оказались снаружи! Мы свободны! Мы лежим на траве. Я поднимаю свой клюв и говорю своему брату, Привет!