ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА С АНГЛИЙСКИМ a girl-two girls a deer-two..... a mouse-two..... a dus-two....... a foot-tw

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА С АНГЛИЙСКИМ a girl-two girls a deer-two..... a mouse-two..... a dus-two....... a foot-two a snail-two...... a sandwich-two.......... a butterfly-two........... a wolf-two a lizard-two.... a raspberry-two.... a woman -two.....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Two deer two mice two dusses two feet two snails two sandwiches two butterflies two wolves two lizards two rasperries two women