Помогите пожалуйста! С заданием по английскому. Read and write. 1. lived/with/She/her/unkind sisters/two

Помогите пожалуйста! С заданием по английскому. Read and write. 1. lived/with/She/her/unkind sisters/two She lived with her two unkind sisters. 2. and/cooked/all day/ cleaned/She _______________________________________ 3.invited/ The prince/to the palace/the unkind sisters _______________________________________ 4. a Fairy Godmother/her/visited/One day _______________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.She cooked and cleaned all day 3. The prince invited the unkind sisters to the palace 4. One day a Fairy Godmother visited her