Помогите пожалуйста. Составьте диалог на тему танцы на казахском языке Буду ва

Помогите пожалуйста. Составьте диалог на тему танцы на казахском языке Буду вам очень благодарна! Очень срочно нужно.. Помогите пожалуйста!*(
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Сен би үйірмесіне барасың ба? - Иә, барамын - Саған бидің қандай түрі ұнайды? -Маған  қазақ биі ұнайды. - Би үйірмесіне қашаннан бері қатысып жүрсің? - Енді қатысамын деп жоспарлап жүрмін.