ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вставте Of,For,To,At,After. MARTINIS MADE FAN...BECAUSE OF HIS CLOTH

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вставте Of,For,To,At,After. MARTINIS MADE FAN...BECAUSE OF HIS CLOTHER. WHAT ARE YOU LAUGHING...? I HAVE TO LOOK...MY YOUNGER SISTER. I ENJOY LISTENING...MUSIC. HE IS LOOKING...HIS BOOK. WE ARE PROUD...OUR COANTRY.
Гость
I ENJOY LISTENING to MUSIC. I HAVE TO LOOK at MY YOUNGER SISTER. HE IS LOOKING for HIS BOOK.