ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА ДАМ 20 БАЛЛОВ-What have you got to do every day ?-I've got ..... .

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА ДАМ 20 БАЛЛОВ -What have you got to do every day ? -I've got ..... .
Гость
I have got a game console to play every day