Помогите пожалуста перевести на англисский язык. Нина завтракает в 7.30. Она идет в школу в 8.00. она ложится спать вечером 9.30.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Nina has breakfest at half past seven. She goes to scholl at eight o/clock. She goes to bed in the evening at half past nine.
Гость
Nina have breakfest at 7:30 o'clock. She go to school at 8:00. She go in bed in evening at 9:30.