Помогите пожалусто Нада составить план к оповиданню Свекор И составить план к оповиданню Басурмен

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Свекор:1.Малий Василько 2.Школа хліба не дасть. 3.Батьки роздумують над одруження синів. 4.Василькові бажання женитись. 5.Спорядження сина до Ганни. 6.Насмішка рідних з Василька Басурмен:1.Мама сварить Семена. 2.Страшний суд. 3.Неправильний вчинок Семена. 4.Семенова уява про смерть. 5.Опис навколишнього світу. 6.Різні звуки довкола