Помогите пожалуйста!!!! 1.Знайти словосполучення способом зв'язку слів в якому є керування а)відповідає думаючи б)розмовляти тихо в)щедра осінь г)писати без помилок 2.Знайдіть речення: а)бігати вниз б)було вже пізно в)багряні з...

Помогите пожалуйста!!!! 1.Знайти словосполучення способом зв'язку слів в якому є керування а)відповідає думаючи б)розмовляти тихо в)щедра осінь г)писати без помилок 2.Знайдіть речення: а)бігати вниз б)було вже пізно в)багряні зорі г)великий урожай блук 3.Знайдіть речення з однорідними членами: а)сонце хилилося до багряного обрію б)залізо й дерево аж співали в дідових руках в)кожній людині потрібні як похвала,так і критика г)над зеленими нивами тремтіло гарче повітря 4.знайдіть реченн з відокремленим означенням: а)ніч,осяяна цвітом яблуні,затуманена мов роса б)сарна щезла в гущині,лишивши зелені сліди на синій від роси траві в)пахне м'ята,хліба,радіючи,цвітуть г)над оболонню низько висять тонкі,аж прозорі,хмарки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в( іменник керує прикметником , прикметник приймає той самий відмінок , рід і число) 2.б( безлсобове односкладне реч) 3.б 4.а