Помогите пожалуйста 265 задания даю 25 баллов срочно заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спиши это ::: Интернеттін-интернет. Əлемді-əлем. Жаналықтарды-жаналық. Көнілін-көніл. Компютердін-компютер. Алканымызда-алкан. Тауыпты-тауып. Жұмыстарын-жумыс. Гаражында-гараж. Жуығы-жуық. Миллионнан-милион. Айда-ай. Болды оп-онай.Мынаны калай тур солай көшір.♡басуга умытпа.