Помогите пожалуйста #4 прошу

Гость
2) Is a uniform necessary at (in) your school? 3) Do you speak several forein languages? 4) Won't you pay all your expenses? 5) Do you do the washing up after dinner? 6) Do I have to come here at 10 am?