Помогите пожалуйста , 5 предложений. Сочинение " Цветы - украшение земли"/ Твір " Квіти - окраса землі"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Квіти відіграють значну роль у нашому житті. Вони прикрашають вулиці,парки і багато інших місць. Це виглядає дуже гарно,особливо тоді коли квіти різноманітні. Наприклад:жоржини,мальви, гладіолуси,ромашки. Коли хлопець кохає дівчину він дарує їй квіти,цим підкреслюючи,її жіночність.