Помогите пожалуйста что вписатьназвание:My everyday activities./My favourite spare time activities.Текст:Every day I ___________.In the evenings my family and I_________.__________every day at school.__________ in the swimming ...

Помогите пожалуйста что вписать название:My everyday activities./My favourite spare time activities. Текст: Every day I ___________. In the evenings my family and I_________. __________every day at school. __________ in the swimming pool. ______often________with my friends. __________ on Sunday. On Saturdays ________________________. At school ___________. ______sometimes_________. что вписать в пробелы помогите 5 класс
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Golid Folv Tilcert College Fund Your help me G Seng